Domů > O nás

Jiangsu Bailey Bridge Steel Co., ltd. je jedním z největších specializovaných bailey bridge výrobců oceli s předními výrobního procesu u mostů bailey oceli v Číně, který byl poutavý v tomto řádku 20 let mezinárodní kvality systému certifikace z pod ISO9001: 2008 a jako partner spolupráce s výzkumnými institucemi lidové osvobozenecké armády.

S hlavním městem tvrdí 10 milionů a měsíční kapacitou 2500 tun pro výrobu různých typů jeden pruh most bailey, Jiangsu Bailey Bridge Co., Ltd. má nyní 20 inženýrů a odborníků a 430 zaměstnanců pro bailey bridge design, výzkum a výrobu. Až do teď mnoho druhů vysoké ohybové a smykové odporu, kterou nové bailey mosty byly vyvinuty pro splnění požadavků různých zatížení jako například stupeň I silnici, třídy A městské silniční, Amerika načítání standardní HS25 a britské načítání standardní HA. Všechny součásti mostů bailey jsou přísně podle čínské standardní JT-T 728-2008 "technické specifikace pro the konstrukce z dálniční mosty a propustky" a pak testován a ověřen č. 2 inženýr výzkumný institut Čínské lidové osvobozenecké armády. Proto bailey mosty od Jiangsu Bailey Bridge Co., Ltd. jsou nejen vlastní pověst dobré trh v Číně, ale také značně vyváženy do zámoří trh jako Nigérie, Angola, Kongo, Kambodža, Nepál, Venezuela, Vietnam, Bangladéš, Papua-Nová guinea a tak dále.

Jsme schopni zajistit návrh mostu a stavební řešení v silně přetížení metropolitní a městských oblastí, stejně jako rychle instalované modulární mosty na drobných přívodních komunikací ve venkovských oblastech. Všechna naše řešení jsou doplněny Analýza provozu, zajištění optimalizace a v nejvíce nákladově efektivní struktury vyžadují minimální údržbu.

Na podporu návrhu máme vysoce kvalifikované inženýry, které zažíváme při vývoji komplexních, vícestupňové, dopravní řešení a stavebními inženýry, které využívají nejmodernější strukturální analýzy k zajištění výkonu specifické struktury. Ostatní inženýrské služby zahrnují analýzu a sledování stávajících mostních konstrukcí.

Firma s obchodní philosophy_ "Poctivost, spolupráce, inovace, úspěch společně", Vítejte přátelé z celého světa pracovat ruku v ruce s námi vytvořit lepší zítra!

Profil společnosti
Poskytované služby OEM: ne
Obchodní typ: výrobce
Hlavními vývozními trhy: Oceánie