Protiskluzová paluba

odolný, pro opakované použití a protiskluzová paluba výrobku popis funkce 1. Q195 ocel/žárové zinkování 2. Všechny velikosti dle vašeho přání 3. Včasné dodání 4. Nižší hmotnost, trvanlivých 5. snadno ovladatelný 6. protiskluzového materiálu, bezpečnější Jiangsu Bailey Steel most Co., ltd. je jedním z největších...

Podrobnosti o produktu

pro opětovné použití a protiskluzová paluba

Popis výrobku

Funkce
1. Q195 ocelové žárově zinkován
2. všechny velikosti dle vašeho přání
3. včasné doručení
4. nižší hmotnost, těžká
5. snadné ovládání
6. protiskluzového materiálu, bezpečnější

Jiangsu Bailey Bridge Steel Co., ltd. je jedním z největších specializovaných bailey bridge výrobců oceli s předními výrobního procesu u mostů bailey oceli v Číně, který byl poutavý v tomto řádku 20 let mezinárodní kvality systému certifikace z pod ISO9001: 2008 a jako partner spolupráce s výzkumnými institucemi lidové osvobozenecké armády.

Jsme schopni zajistit návrh mostu a stavební řešení v silně přetížení metropolitní a městských oblastí, stejně jako rychle instalované modulární mosty na drobných přívodních komunikací ve venkovských oblastech. Všechna naše řešení jsou doplněny Analýza provozu, zajištění optimalizace a v nejvíce nákladově efektivní struktury vyžadují minimální údržbu.

Na podporu návrhu máme vysoce kvalifikované inženýry, které zažíváme při vývoji komplexních, vícestupňové, dopravní řešení a stavebními inženýry, které využívají nejmodernější strukturální analýzy k zajištění výkonu specifické struktury. Ostatní inženýrské služby zahrnují analýzu a sledování stávajících mostních konstrukcí.

Nejlepší služby
Jsme profesionální výrobce se zaměřením na lešení systému léta, takže všechny přizpůsobené velikosti jsou k dispozici.
Ve snaze posílit dlouhodobou spolupráci s vámi.
Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se zeptat, bylo by velkou radost slyšet od vás.

Hot Tags: Protiskluzová paluba, Čína, výrobce, výrobce, velkoobchod, levné
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit