Bailey Bridge pro vojenské

Specifikace 1 méně často, široké využití 2 snadné převracející 3 světle nosit 4 továrna poskytuje přímo 6 poskytují pokyny inženýr na most Bailey (také pojmenovat kompaktní panely most) je standardní most zařízení ve velkém a nejoblíbenější na světě, který má v držení...

Podrobnosti o produktu

Specifikace
1 menší náklady, široké využití
2 jednoduché stavění
3 lehké na přenášení
4 factory přímo k dispozici
6 poskytovat inženýr poradenství na místě

Bailey bridge (také pojmenovat kompaktní panely most) je standardní most zařízení ve velkém a nejpopulárnější na světě, které mají rysy jednoduché konstrukce, pohodlný transport, rychlá erekce a snadná demontáž kapacity, vynikající stabilita a dlouhá únava život bytosti schopné alternativní rozpětí, načítání kapacity a směs formuláře postavit všeho druhu a použití dočasných mostů , nouzových mostů a pevné mosty. Použití zařízení most kompaktní panely, visuté mosty různých rozpětí variabilně nastavitelná.

Představení společnosti
Jiangsu Bailey Bridge Steel Co., ltd. je jedním z největších specializovaných bailey bridge výrobců oceli s předními výrobního procesu u mostů bailey oceli v Číně, který byl poutavý v tomto řádku 20 let mezinárodní kvality systému certifikace z pod ISO9001: 2008 a jako partner spolupráce s výzkumnými institucemi lidové osvobozenecké armády.

Společnost Partner
ChinaRailwayEngineeringCorporation (CREC), čínské státní stavební inženýrství Corporation,
Nepál ministerstvo dopravy, Kambodža vojenské, Barma stavební oddělení, Mongolsko útvaru a tak dále.

Hot Tags: Bailey bridge pro vojenské, vojenské most, Čína, výrobce, výrobce, velkoobchod, levné
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit