Bailey Bridge traverza svorky

Specifikace 1 na podporu Bailey palubky systém 2 k připojení CB321 traverza a panely 3 běžně používané v ocelový most 4 Bailey bridge se skládá pruhy, paprsek a podpůrné kmenových vyřešit paprsek. Skládá se ze tří částí jako vzpěra, zavěšení nosníku a podpůrné tyče, pro upevnění...

Podrobnosti o produktu

Specifikace
1 podporovat Bailey krytiny systému
2 připojení CB321 traverza a panely
3 běžně používané v ocelový most
4 most Bailey

Je tvořena pruhy, paprsek a podpůrné kmenových vyřešit paprsek.

Skládá se ze tří částí jako vzpěra, zavěšení nosníku a podpůrné tyče, pro upevnění zrcadla. Na vrcholku složená závorka je zvýšené hlava, uvést do nick traverza pad při instalaci. Jeden konec zavěšení nosníku úlovky na podélný otvor montant krovu, zase podpůrné tyč tyč (nebo klíč) naléhat na a upevnění příčka. Traverza šroub a matice, nesmí být příliš vzhůru zatížení; Proto zatímco příčka je držení jig, žádné zvedání je dovoleno používat pod příčli.

Představení společnosti
Jiangsu Bailey Bridge Steel Co., ltd. je jedním z největších specializovaných bailey bridge výrobců oceli s předními výrobního procesu u mostů bailey oceli v Číně, který byl poutavý v tomto řádku 20 let mezinárodní kvality systému certifikace z pod ISO9001: 2008 a jako partner spolupráce s výzkumnými institucemi lidové osvobozenecké armády.

Společnost Partner
ChinaRailwayEngineeringCorporation (CREC), čínské státní stavební inženýrství Corporation,
Nepál ministerstvo dopravy, Kambodža vojenské, Barma stavební oddělení, Mongolsko útvaru a tak dále.

Hot Tags: Bailey bridge traverza svěrky, Čína, výrobce, výrobce, velkoobchod, levné
Dotaz

You Might Also Like