Bailey akord Bolt

Specifikace 1 na podporu Bailey palubky systém 2 k připojení akordy a panely 3 běžně používané v Bailey Bridge je dostupný Panel bolt ocelový most 4 slouží k připojení horní a dolní panel. Krov šroubu a šroub člen akord: příhradové šroub slouží k připojení horní a dolní nosník. Při použití,...

Podrobnosti o produktu

Specifikace
1 podporovat Bailey krytiny systému
2 Připojte akordy a panely
3 běžně používané v ocelový most
4 most Bailey

Panel bolt slouží k připojení horní a dolní panel.
Krov šroubu a šroub člen akord: příhradové šroub slouží k připojení horní a dolní nosník. Při používání, vložte šroub do otvoru nosníku akord člena šroub od shora dolů, ať ohybu podložka šroubu chopit uvnitř člen akord a utáhněte matici. Chord členské šroubu, podobá vazník šroubu, pouze 7cm na délku, se používá pro připojení krovu a zesílené akord člen, nainstalované podle obr. 3-20, ať šroub, který hlavou pohřbít do člen zesílené akord, vyhnout blokování most zároveň tlačí.
Bailey bridge je druh přenosné, prefabrikované, příhradový most. Byl vyvinut Brity během druhé světové války pro vojenské použití a Hanibala britských a amerických vojenských technických jednotek.

Bailey bridge měli výhody které nevyžadují žádné speciální nástroje nebo těžkých zařízení sestavit. Dřevěné a ocelové mostní prvky byly malé a dostatečně tenký, aby být snadno přepravována v nákladních vozech a na svá místa ručně, bez nutnosti použití jeřábu. Mosty byly dost silná na to, aby do nádrže. Bailey mosty nadále se hojně používá v inženýrských stavbách a poskytovat dočasné přechody pro nohy a provoz vozidel.

Úspěch Bailey bridge byl díky své modulární konstrukci a skutečnost, že jeden by mohl být sestaven s minimální podporou z těžkých zařízení. Většina, ne-li všechny vyžaduje předchozí návrhy pro vojenské mosty jeřáby konfekcí most a snížit jej na místo. Bailey díly byly vyrobeny ze standardních ocelových slitin a jsou natolik jednoduché, že by mohla být zcela zaměnitelné díly vyrobené v několika různých továrnách. Každá jednotlivá část by mohla provést malým počtem mužů, což umožňuje inženýrům armáda pohybovat snadněji a rychleji než dříve, při přípravě cestu pro vojáky a materiál postupujíc za nimi. Konečně modulární konstrukce inženýři stavět každý most aby se tak dlouho a tak silný, podle potřeby, zdvojnásobení nebo ztrojnásobení nahoru na podpůrnou boční panely, nebo na úsecích se jedná.

Hot Tags: Bailey akord šroub, Čína, výrobce, výrobce, velkoobchod, levné
Dotaz

You Might Also Like