Bailey U-Ocelový palubní šroub

Specifikace 1 Pro podporu Baileyho palubního systému 2 Pro připojení akordů a panelů 3 Běžně používaných v ocelovém mostě 4 Bailey bridge Panelový šroub používaný k připojení horního a dolního panelu. Příhradový šroub & akordový spojovací šroub : příhradový šroub se používá pro připojení bailey příhradového nosníku, panelů, palub a akordů.

Podrobnosti o produktu

Specifikace

1 Pro podporu systému bailey palubek

2 Pro připojení palub, akordů a panelů

3 Běžně se používá v bailey ocelovém mostě

4 Baileyho části mostu


Bailey U-ocelový palubní šroub

Bailey U-ocelový palubní šroub : u-ocelový palubní šroub se používá pro připojení bailey příhradového nosníku, panelů, palub a akordů. Při používání zasuňujte šroub do otvoru příhradového šroubu akordu shora dolů, nechte ohybovou podložku šroubu uchvátit uvnitř akordového členu a utáhněte matici. Bailey U-ocelový palubní šroub , podobně jako příhradový šroub, se používá pro připojení příhradového nosníku a vyztuženého akordového dílce, instalované podle obr. Nechte hlavu šroubu zakopat do vyztuženého akordového členu, aby nedošlo k zablokování mostu při vytlačování.


Bailey bridge je typ přenosného, předem vymyšleného, příhradového mostu. Byl vyvinut Brity během druhé světové války pro vojenské použití a viděl rozsáhlé využití jak britskými, tak americkými vojenskými strojírenskými jednotkami.


Baileyho most měl tu výhodu, že k montáži nebylo potřeba žádné speciální nářadí ani těžká technika. Dřevěné a ocelové mostní prvky byly dostatečně malé a lehké, aby je bylo možné přepravovat v nákladních automobilech a ručně zvedat na místo, aniž by bylo třeba použít jeřáb. Mosty byly dost silné na to, aby nesly tanky. Baileyho mosty jsou i nadále široce využívány ve stavebních projektech a poskytují dočasné přechody pro pěší a dopravní dopravu.


Úspěch Baileyho mostu byl způsoben jeho jedinečným modulárním designem a skutečností, že jeden mohl být sestaven s minimální pomocí těžké techniky. Většina, ne-li všechny předchozí návrhy vojenských mostů vyžadovaly jeřáby, aby zvedly předem sestavený most a snížily ho na místo. Baileyho díly byly vyrobeny ze standardních ocelových slitin a byly dostatečně jednoduché, že díly vyrobené v řadě různých továren mohly být zcela zaměnitelné. Každou jednotlivou část by mohl unést malý počet mužů, což by umožnilo armádním inženýrům pohybovat se snadněji a rychleji než dříve, při přípravě cesty pro vojáky a matériel postupující za nimi. Modulární konstrukce umožnila inženýrům postavit každý most tak dlouhý a silný, jak je potřeba, zdvojnásobit nebo z tripovat na podpůrných bočních panelech nebo na úsecích vozového lůžka.


Hot Tags: bailey u-ocelový palubní šroub, Čína, výrobci, továrna, velkoobchod, levné
Dotaz

You Might Also Like