Most kompenzátoru

1. velké hnutí potenciální: nekovové dilatační spára nabízí multi-letadlo pohyby v dimenzi kratší tváří v tvář. 2. korozní odolnost: schopnost postavit se na leptavé chemikálie různé gumy a plastů může prodloužit trvanlivost dilatační spára. 3. zvuk a...

Podrobnosti o produktu

1. velké hnutí potenciální: nekovové dilatační spára nabízí multi-letadlo pohyby v dimenzi kratší tváří v tvář.
2. korozní odolnost: schopnost postavit se na leptavé chemikálie různé gumy a plastů může prodloužit trvanlivost dilatační spára.
3. zvuk a eliminaci vibrací: vynikající vibrační a zvukový útlum charakteristiky elastomery zabránit snížení předčasné systému.
4. možnost postavit se proti vysokým teplotám: S použitím speciálních materiálů-kovové kompenzátory snesou provozní teploty přes 1000° F.

Druh pryže dilatační spára:
1. jednotlivé sféry gumové kompenzátoru
2. dvojité koule gumové kompenzátoru
3. snížená gumové kompenzátoru
4. gumové koleno/gumové ohybu
5. dvojité koule v háji gumové dilatační spára
6. vysokotlaké gumové dilatační spára
7. pryžovou dilatační spára s z:
8. slip-on typ gumy kompenzátoru
9. PTFE lemované gumové kompenzátoru
Prosím odkazovat na následující obrázky:

Charakteristika:
1. Tento produkt mohl především snížení vibrací a hluku potrubního systému, zcela vyřešit problémy různých potrubí jak vytlačit z kloubu, axiální flex a atd.
2. podle společnosti různé požadavky na materiály produkt lze napáchat jako kyselina důkaz, důkaz, koroze podle prostředí a jiné médium.
3. materiály jsou dobré těsnění, lehká váha, snadná oprava a údržba, má také pracující dlouho očekáván. Ale prosím, držte daleko od ostré kovové aby unikli gumové tělo.
4. pro příruby dalších norem nebo jiných norem. Je nutné být dohodnuty zvlášť. Zadejte standardní úprava zapojení a relativní parametr. Vyrábíme bude odpovídajícím způsobem. Gumový materiál může být zvolen podle t váš požadavek.
5. proti korozi: EPDM a NBR pryže mohou nést vysoké teploty a může proti korozi.
6. dvojité koule příruby konce gumy spojení: gumové tělo mají dva mosty. To může nést větší tlak a je dlouhý než jednu kouli gumovým těsněním.
7. velikost může jako kresba zákazníka, vyrábíme pro vložení speciálního typu.
8. jsou efektivní z hlediska nákladů, celkové náklady je nízká z důvodu guma je levné a mají dlouhé užívání života.

Výhoda našich gumové spoje:
A. ozónu a chemickou odolnost
B. vysoká teplotní odolnost
C. dobré počasí odpor
D. proti stárnutí, proti záření, dobrá pružnost, dobrou pružností
E. vynikající odolnost kyselinám, alifatické uhlovodíky

Naše výrobky mají následující charakter:
Dobrý výběr materiálů, moderní vybavení, zručný zpracování, standardy přísné kontroly kvality, atraktivní design a dlouhou životnost. Oni jsou dobře-známý pro vynikající kvalitu, nejvíce konkurenceschopnou cenu, nižší cenu a rychlé dodání.

Produkt se skládá z kompozitních gumový míček, včetně vnitřní gumové vrstvy, Nylonové tkaniny a vnější gumové vrstvy a uvolněné kovové příruby. S podstatu vysokého tlaku, stabilní pružnost, velké posunutí, dobré tlumení kapacity a redukce šumu, je široce používán v systémech zásobování vodou, odvodnění, oběh vody, topení a větrání, a klimatizace a potrubní systémy papírenských, petrochemický průmysl, lodní, kompresory čerpadla, ventilátory, atd.

Hot Tags: Most kompenzátoru, gumové most dilatační spára, Čína, výrobce, výrobce, velkoobchod, levné
Dotaz

You Might Also Like