Most Pin

CB100 bailey panelu Pin a Pin klipy 1 Bailey Bridge součásti pro připojení bailey panel pro připojení v hroznech. Je tu jeden kruhový otvor v jednom konci pin. Vložte bezpečnostní zarážka při instalaci tak jak k prevenci klesá forma pin. Je soket v horní pin s...

Podrobnosti o produktu

CB100 bailey panelu Pin a Pin spony

1 Bailey Bridge součásti pro připojení bailey panel

Pro připojení v hroznech. Je tu jeden kruhový otvor v jednom konci pin. Vložte bezpečnostní zarážka při instalaci tak jak k prevenci klesá forma pin. V horní pin se směrem podle toho malé kruhové clony je soket. Při instalaci, aby socket paralelní člen horní & spodní strunu tak, aby bezpečnostní zarážka může být vložen do pin plynule.
Při stavění mostu triple řádek, usnadňující montáž a demontáž, pin musí být umístěny takto: vložte čep prvního řádku (vnitřní řádek) ze spodního řádku krovu zevnitř vně a z mimo aby uvnitř druhé a třetí řadě. Všechny kolíky v horním řádku se vkládá z venku.
30CrMnTi, s průměrem 49,5 mm je materiál nosníku rámu.

Bailey Bridge specifikace

Bailey bridge je druh přenosné, prefabrikované, příhradový most. Byl vyvinut Brity během druhé světové války pro vojenské použití a Hanibala britských a amerických vojenských technických jednotek.

Bailey bridge měli výhody které nevyžadují žádné speciální nástroje nebo těžkých zařízení sestavit. Dřevěné a ocelové mostní prvky byly malé a dostatečně tenký, aby být snadno přepravována v nákladních vozech a na svá místa ručně, bez nutnosti použití jeřábu. Mosty byly dost silná na to, aby do nádrže. Bailey mosty nadále se hojně používá v inženýrských stavbách a poskytovat dočasné přechody pro nohy a provoz vozidel.

Úspěch Bailey bridge byl díky své modulární konstrukci a skutečnost, že jeden by mohl být sestaven s minimální podporou z těžkých zařízení. Většina, ne-li všechny vyžaduje předchozí návrhy pro vojenské mosty jeřáby konfekcí most a snížit jej na místo. Bailey díly byly vyrobeny ze standardních ocelových slitin a jsou natolik jednoduché, že by mohla být zcela zaměnitelné díly vyrobené v několika různých továrnách. Každá jednotlivá část by mohla provést malým počtem mužů, což umožňuje inženýrům armáda pohybovat snadněji a rychleji než dříve, při přípravě cestu pro vojáky a materiál postupujíc za nimi. Konečně modulární konstrukce inženýři stavět každý most aby se tak dlouho a tak silný, podle potřeby, zdvojnásobení nebo ztrojnásobení nahoru na podpůrnou boční panely, nebo na úsecích se jedná.
CB100(321-Type) Bailey Bridge Úvod

Využití kompaktních 100(CB100;321-Type) standardní panel mostu:
Most paluby Šířka: 4m
Rozpětí Délka: 9-51M
Rozměr panelu: 3000MMX1500MM

Kompaktní 100(CB100;321-Type) panelu most je druh most systém, který může být disassembler a rychle postavena. Celý most je svařena s vysokou pevností oceli. Nosník je lehké kompozitní panely a panely jsou propojeny pomocí panelu připojení kolíky. Konverze mezi částmi je snadné a jsou lehké. Je snadné sestavit či demontovat a přepravovat. Také mohou být sestaveny do různých forem panelů mostů dle jejich rozpětí délky a dopravu. Tak to byla široce uplatňována více vyvinuté a zaručen panel mosty pro nouzové dopravy. Je vhodná pro zatížení vzory HS-15, HS-20, HS-25 a pedrail 50 atd.

Hot Tags: Most přidržet, Čína, výrobce, výrobce, velkoobchod, levné
Dotaz

You Might Also Like