Kompaktní 200 most

1. structure bailey mosty 2. pohodlně přepravovat 3. rychlá erekce/snadné sestavit/rychle nainstalované 4 obrovské zatížení 5. dlouhé servisní život 6. vysoký stupeň korozní odolnosti, Bailey Bridge je standardní most zařízení ve velkém a nejoblíbenější na světě, mající vlastnosti...

Podrobnosti o produktu

1. structure bailey mosty
2. pohodlně přepravovat
3 rychlé erekce/snadné sestavit/rychle nainstalován
4 obrovské zatížení
5. dlouhou životnost
6. silná korozní odolnost

Bailey Bridge je standardní most zařízení ve velkém a nejoblíbenější na světě, mající rysy jednoduché konstrukce, pohodlný transport, rychlá erekce a snadné demontáže, přičemž výhodou těžkých nosnost, vysoké stability a dlouhé životnosti schopné alternativní rozpětí, únosnost a směs formulář postavit nejrůznější dočasné mosty , Nouzové mosty a pevné mosty. Použití zařízení most, visuté mosty různých rozpětí variabilně nastavitelná. Most má výhody z několika komponent, nízká hmotnost a nízké náklady. Bailey bridge je podobně jako kompaktní 100, kompaktní 200 mezinárodní most. Je sestaven každý panel 3m a vynalezl Donald Bailey. Most 321 panelu lze snadno váhal a rychle postavena. Celý most je vyroben z oceli vysokou pevností. Hlavní nosník je lehký panely a panely jsou propojeny pomocí panelu připojení kolíky. Je snadné sestavit či demontovat a dopravy. Také mohou být sestaveny do různých forem panelů mostů dle jejich rozpětí délky a dopravu. Tak to je široce používány jako nouzové dopravy, temprary nebo trvalé most. Jeho návrh vhodné zatížení je taková jako HS-15, HS-20, HS-25 a pedrail-50 atd.

Most použití a údržba

Po opatření údržby se přijímají při používání mostu.
(I) značky na předmostí dopravní značení se stanoví na obou předmostí, zobrazující zatížení úrovně, maximální rychlost, atd., s přísná opatření proti přetížení. Je-li to nezbytné, přijmout přesvědčivé opatření pro zatížení a maximální rychlost.
(II) pravidelnou kontrolu a údržbu, která musí obsahovat
1. Zkontrolujte, zda pravidelně různé čepy, šrouby, transportujte svorky a houpat se složené závorky, popřípadě ve správné postavení.
2. pravidelně kontrolovat, zda existuje nějaké nerovnoměrné sedimentace na postel deska nosníku a blok most přístupu a okamžitě řešit jakékoliv problémy.
3. stěr tuk po celém pin pro dešťové vody zabraňuje přejít do otvoru dírky. Namazat mazivem kolem vnější části šroubu pro prevenci proti korozi.
4. Změřte pravidelně midspan pilin pro zjištění, zda je postupné vylepšení. Rychlost průhybu rozšíření musí být v přímé úměře s nošení mírou pin a dírky a zvýšení stupně musí být velmi malé. Pokud je příliš rychle, že to ukazuje, že je poškození pin, pinhole, horní nebo spodní nosník Akord člena (včetně zesílené akord člen), tedy rychlost deformace vylepšení podrobná kontrola se provádí k přijetí měření.
5. pravidelně kontrolujte, zda je crack na mužské konec spodní nosník Akord člena. Pokud existuje nějaký, Změřte délku trhliny a kontrolní měření pro brání poškození krovu a vyměnit krov v čase.
6. pravidelně kontrolujte, zda je zlomenina, křivky nebo nerovnosti na kobylkou. Ihned vyměňte poškozené. Je častý průchod liána truck na mostě, stopa deska by připravilo pro zabránění rychlého opotřebení.
7. most, součásti nebo příslušenství, s výjimkou části dojemné, namaloval dva nátěry. Pro delší využití a ochrana ocelového materiálu nejlepší, co by malovat všechny jeden kabát po vztyčení most. Některé komponenty potřebují před malování před erekcí.
8. pravidelně čistěte mostovku.

Hot Tags: Kompaktní 200 most, Čína, výrobce, výrobce, velkoobchod, levné
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit