Domů > Znalosti > Obsah

Výhody sklolaminátových žlabu

Jul 23, 2015

1. most materiálu epoxidové pryskyřice složený typ rámce, v obložení kovové kostry, kovové kostry tvaru a kabelové most k rámcové sekci BSI podobné, materiál za studena válcované, tloušťka 1,5-2,0 mm kovový vzhled na zvláštním zpracováním, si měkké kvality společné vrstvy, do připravenosti kovové kostry a hlavní antikorozní vrstvou pro horké expanzní koeficient rozdíl a vypnutí vrstvy, most rám v kovové kostře plus hlavní antikorozní vrstvy , antikorozní vrstvou čirého pro 1.5 mm - 2.0 mm, hlavní antikorozní vrstvy mimo musí s vysokou hustotou a proti poškození, má odraz UV roli krytí vrstvy, hladké nevzhledné vzhledu, s progresivní stárnutí vlastnostmi kabelových žlabů a použití život.

2. vzhledem k jeho vybraný materiál má nižší součinitel tepelné vodivosti a plamene hoření agent účastnit dělá produkt nejen má žáruvzdorné izolace sex a od té doby ven sex a má je vysoká odolnost proti korupci pohlaví, zatímco také nabízí možnost rozložení světla, a odolnost proti stárnutí a tiché spolehlivé, silné, pohodlné a kovový most rámec podporující použití , FRP most rám v chemické hutní petroleje, silné korupce situaci získáte pomocí.

3. kabelový most přes cizí stroje oblasti náchylné k poškození a otevřený, měli byste použít ochranné krycí desku. Kabelové kanály nebo žebřík větví, může přijmout řadu připojení sifonu. Považovány za rozdíl vzhledu lze rozdělit na: žárově pozinkovaný most, žárově pozinkovaný most, elektrické pozinkovaný zásobník, elektrostaticky zásobníky, laminát žlabu fire zpomalující paint (povlakový materiál) zásobník, malování zásobník, ohnivzdorné zásobník. Mosty rychle v posledních letech nejen je serializován a ohnivzdorné druhů běžných most most, most proti korozi a jiných druhů, může plně uspokojit poptávku.

4. FRP žlabu umístění snadné, hezký, dobrý oheň, dobré uzemnění. Místo rychlého, mechanické, umělé náklady nízké. Lehký, lehčí než tradiční zásobník 30 % - 60 %, 90 % otevřít prostor stroj vysokou pevnost, snadné snížit; obohatit vaši fantazii zdarma zařízení nasadit styl; datový kabel plán příslušenství má impozantní ložisko schopnosti; omezení prostoru a času pro klienty, umístění mostu než tradiční plyn 1/3.