Domů > Znalosti > Obsah

Aplikace skleněné vlákno vyztužené kabelové plastové držáky

Jul 23, 2015

Mezi hlavní funkce patří:

1. vysoká pevnost, dobrý design, vysokou pevnost v tahu ze skleněného vlákna (3450mpa) a jeho obsah, délku, sílu snášky formy rozhodnutí podporu produktů. Síla skla vlákny termosetových kompozitních materiálů mohou být v rozsahu 30-1000mpa. Tedy podle síly, výroby, technologie výroby, cenové výši schopnost navrhovat skleněné vlákno, kterým se délka a forma.

2. to není creep kontinuální vlákny termosetických složené stentu tuhost než ve Spojených státech v produkci vlákny nylon závorky přidán 1 čas. I za konstantní zátěž nebo deformace se nezobrazí jako kovový kabel, který naklonit dolů.

3. kyslíkový index je hodnotit kabel požární požární výrobky testování prostředků. Kyslíkový index odkazuje na největší oheň hořící charakteristiky podmínkách kyslíku. V provozu se určí podle intenzity hoření inženýrství. Například v 30 kabel podmínky, jako je vedení zapálil náhodou do 4 min na teplotu vyšší než 500 stupňů akumulace tepla, což má za následek nehořlavé kabely podél stávky. Kabel kabel více hustá, kvalitní lépe hořlavé. 30 kabel, hmotnost na délku jednotky hořlavého 20,5 kg/m, nyní s 300 kabel výpočty, hmotnost na délku jednotky hořlavých 158 kg/m, vypočtený maximální možné intenzitě spalování, kyslíkový index nebo méně než 65 %. Věříme, že tento produkt kyslíkový index 70 % v normě je vhodné. Podle použití požadavky, které že jsme vyvinuli Kompozitní kabel podpora kyslíkový index je větší než nebo rovna 70 %.

Požár nízké kouř, bezhalogenový, drog bezpečnostní požadavky. Oheň vyšší než Tchaj-wanu technická specifikace pro skleněné vlákno vyztužené Plastové kabelové kanály (kyslíkový index 52 %), než Spojené státy vyztužený termoplast závorky společnosti je mnohem vyšší. Tento ukazatel se stal nic menšího než Velká Británie BS certifikovaný Hong Kong MTR otevírá nové vozidlo pomocí kompozitních ukazatelů úrovně požární bezpečnosti.