Domů > Znalosti > Obsah

V most stavební detaily

Jul 23, 2015

1, Kabelový žlab z normálního prostředí přes zeď do ohně, nevýbušné prostředí, by měly Kabelový žlab těsnící zařízení nainstalováno na zdi.

2, když je kabel most od venkovní k vnitřní stěně, mimo zdi dešti opatření je třeba.

3, Kabelový žlab od venkovní k vnitřní stěně vysoké instalace, kabelové lávky se prodlužuje y. správných intervalů a pak až nastaven na zabránění dešťové vody podél kabelového žlabu do místnosti.

4, když kabel most přes osady kompenzátory, kabel by měl být odpojen, odpojte interval na 100mm. Vytvořil prozatímní označení národních norem tam jsou další požadavky na instalace kabelu zásobník, kabel zásobníku zásobník instalace požadavky. Země, které převládají. Kabelový žlab pro průmyslové a občanské stavby, kterým napájecích kabelů, ovládací kabely, kabely sdělovací a ovládací kabely. Kabelová instalace zásobníků, obecné uspořádání kabelu most rám intervalu by mělo být nejkratší možné. Bezpečný provoz a výstavba by měla vyjádřit spokojenost s instalaci, údržbu a požadavky na kabeláž. Žlaby musí mít dostatečnou pevnost a sílu, kabel poskytuje spolehlivou podporu.