Domů > Znalosti > Obsah

Koryto kabel zásobníku výběr kroky

Jul 23, 2015

1, koryto kabel zásobník a poutkem pro použití v agresivním prostředí, tuhého materiálu, který by měly být odolné proti korozi, nebo učinit opatření k zabránění koroze, protikorozní ošetření by měly splňovat požadavky technické prostředí a odolnost.

2, žlabu v sektoru ohně, mohou být přidány v kabel žebřík stojany, zásobníky s vlastnostmi ohnivzdorné nebo zpomalující hoření desek a další vložkou a nebo polouzavřeným strukturu a využít v zásobníku a štětec požární ochrany povlak na povrchu opatření podpory a závěs, jako například jeho odpor by měl splňovat požadavky příslušných národních norem nebo norem.

3, v inženýrství vysoké ohniště není dovoleno používat hliníkový žlab.

4, koryta žlabu šířku a výšku výběru, míra požadavky na výplně, kabel, držák na žebřík a zásobník plnění sazba za normálních okolností, 40 % ~ 50 % napájecí kabely, řídící kabely 50 % ~ 70 % a 10 % ~ 25 % inženýrské marže by měla být vyhrazena.

5, při výběru přihrádkou kabel kabel zásobníku rovnoměrné zatížení by neměla překročit zatížení zásobník vybraný kabel Jmenovité zatížení, podporuje-li kabelového žlabu a závěsy skutečného rozpětí není roven 2 m, pak pracovní zátěž by měla splňovat požadavky.

6, řadu komponent a závěsy v podmínky odpovídající zatížení, jeho velikost a zásobník, žebřík rovný, zakřivené sérii zápasů.