Domů > Znalosti > Obsah

Co je most? Struktura mostu!

Jul 23, 2015

Mosty jsou držák a kabel. Mostního stavitelství je běžné, jako dlouhý jako kabelový most, Kabelový žlab jako podpůrný projekt elektroinstalace děl, neexistují žádné zvláštní normativní pokyny, program specifikace od výrobce postrádá univerzálnost, takže návrh výběrového řízení by mělo vycházet slaboproudé systémy a typ kabelu, počet racionálně vybraná pro most. Kabelový most má široké, široké uplatnění, intenzita světla, struktura, nízké náklady, jednoduchou konstrukci, kabeláž a flexibilní, standardní instalace, vzhled a tak dále.

Kabelový žlab rozdělena na sloty, žlabů a žebříků regály, mřížkové struktuře, držák, držák a montážní příslušenství a tak dále. Výběr by měl věnovat pozornost do všech částí série most splňuje, univerzální, standardizovaný soubor požadavků. Stavby most rám může nezávislý erekce, také lze v různých postavený (rámu) postavený reálné a trubice Galerie závorka Shang, by měl odražené struktury jednoduché, styling krásné, a flexibilní konfiguraci a údržbu pohodlné, rysy, všechny části jsou zapotřebí pro oplechování při zpracování zinku, instalace budov vystavených dní most rámce, pokud je v poblíž beach nebo patří ke korozi okres, je materiál musí má antikorozní a odpor vlhkostí a přilnutí dobré, odpor Svaøené vysokých funkcí skutečný sex.

Chcete-li snížit váhu také lze použít hliníkové kabel a FRP most rám, jeho tvar velikost zatížení obsahuje charakteristiky jsou a ocel kvality most rám basic podobné, díky hliníkové a ocelové podíl různých (Al = 2,7, Fe = 7.86), výpočtem hmotnosti, hliník ocel z než o pro 1:3, podle dvou druhů materiálu tržní cenu konverze, hliníkový rám most nákladů náklady než podobné pokovení zinkem ocelový most cena vysoká z dvakrát třikrát , rám aluminum most má krásné, hmotnost světlo a instalace pohodlná, výhody, v posledních letech, hliníkové slitiny most uplatnila v projektu.