Domů > Novinky > Obsah

Analýza struktury formy plovoucího mostu

Oct 24, 2017

Struktura pontonového mostu má dva typy: tradiční forma je v lodi nebo plovoucí krabička na regálech, která se vynořuje. Forma lodního nosníku nebo nádoby je spojena s ocasem do podélného sloupku nebo tělo lodi těsně uspořádáno do typu pásu. Aby nedošlo k posunutí polohy osy pontonu, je nutná ukotvení kabelu v horní a spodní části. Pro spojení s oběma stranami musíte na obou stranách nastavit přechodový paprsek nebo odrazový mostík. Aby se přizpůsobily kolísání hladiny vody, měly by obě strany také zřídit přistávací doku nebo vzletové a přistávací podesty.

Pontoon lze použít pro lidi, dálnice, železnice. Jeho struktura není komplikovaná a je vhodné ji demontovat, ale náklady na údržbu jsou vysoké. V době míru mohou být použity k nouzové pomoci nebo jako dočasná dopravní zařízení, může být použita válečná doba k tomu, aby armáda rychle přes řeku vojenský standardní ponton, aby se zvýšila jejich mobilita, běžně používal lehký kov vyrobený z vlastního typu.

Výstavba pontonu se vyznačuje jeho jednoduchostí a rychlostí a často se používá ve vojenském, známém také jako Válečný most. 974 let píseň, ve středním a dolním toku řeky Yangtze postavil druhý ponton (podle legendy v Anhui Dangtu lomu), je pro Bing uhasit jižní Tang, sjednocené národní, k Jiangnan otevřené vodní kanál. Kublai, s cílem sjednotit jihozápad, poslat vojáky do Sichuan, řeka bílého koně, Hejiang, Pui Jiang, Qingjiang (všechny přítoky Yangtze řeky proti proudu) a další peřeje, postavil více než 20 vojenských pontonových mostů. Někteří lidé, kteří píší historii, si myslí, že tyto plovoucí mosty z jihozápadu Kublaího Khanu dosáhly nejvíce.

Výstavba vojenského pontonového mostu, jako dočasného dopravního prostředku, obecně přenáší armádu, zavazadla. Někdy se zablokovala druhá strana operace námořnictva, ponton je umístěn na armádu, s použitím pontonového mostu a druhého bojového námořnictva. V této době se pontonový most stal vodním příkopem

Most je technologická tvorba člověka, která prochází po horách a řekách Moat, přináší pokrok lidské existence a doprava pohodlná, samozřejmě může způsobit krásné spojení člověka, jiskřivé jméno lidského Duha. A v přírodní krajinné zahradě v Číně se mění terén a vodní cesty se od sebe oddělují, velmi potřebují překlenout dopravní kontakt, komunikační scénická místa, organizační okruhy. Navíc je to jedna z nejdůležitějších zahradních staveb. Malá vodní most se tak stává typickou scenérií čínské zahradní a krajinářské malby. Při plánování a navrhování mostu by most měl spolupracovat se zahradním systémem silnic, usnadňovat dopravu, kontaktovat vyhlídkovou trasu a malebné místo, věnovat pozornost vymezení vodního povrchu a průchodu vodních cest a navigaci, Plovoucí most