Domů > Novinky > Obsah

Kabelový žlab přednost energeticky úsporné materiály

Jul 23, 2015

Ve srovnání s konvenční elektrické energie zařízení pro průmysl, větrné elektrárny pozitivní účinky nezdají být velké. Analytik cenných papírů velké čínské zdi Zhang Lin řekl reportérům, že 4 biliony investiční plán pro odvětví větrné energie má některé stimulační účinek v krátkodobém horizontu, ale nyní financování těžké období větrných energetických zařízení, výrobních podniků, protože každý podnik na skutečné investice je relativně malý, takže přímý vliv neměl být skvělý. Straně druhé podřízený požadavek kvůli hospodářský pokles zpomalil, i když větrné energie investice, bude nadále rozvíjet, ale bude "odložit".

Hlavní kabel most koncepce energeticky úsporné elektrických zařízení bezpochyby stane snížení emisí úsporu energie a nový energetický rozvoj přímých příjemců. V roce 2007 čínská energetická spotřeba celkem 2.65 miliard tun standardního uhlí, spotřeba 97,4 % kabelových žlabů nebo 2,58 miliard tun. CEC statistiky ukazují, že 2007 národní elektrické energie 6 000 kW a vyšší spotřeba 1 282 miliard tun uhlí, 48.4 % procent spotřeby energie jako celku, tak jako energetická spotřeba elektrické energie průmyslu s klíčem oblastí zájmu, žlabů v energetické využití a znečištění emise úkol je velmi obtížné.

Yan Biao, století žlabu tržní analytik prognózy, 3-5 let v budoucnosti, v rámci úspory energie a snižování emisí a energie přenosu průmyslu trend není snížena. Kromě toho vítr kapacity instalovaný výkon a kapacitu fotovoltaický průmysl téměř 3 roky průměrný růst ve výši 100 %, 15 % z budoucí 10 jaderná energie, očekává se, že instalovaná kapacita mít průměrné roční tempo růstu, odpovídající energetická zařízení bude vyšší hospodářský rozvoj.

Rámci programu "Jedenáct-pět" obnovitelné zdroje energie, 2010 národní obnovitelné energie, vodní kapacita 190 milionů kW, větrná energie instalované kapacity 10 milionů KW, fotovoltaické celková kapacita 300 000 KW. 2010 obnovitelné energie podíl spotřeby energie v Číně dosáhl 10 %, v roce 2020 zvýší na 16 %.

Generál se zdá, většina energeticky úsporné emise předem dobro včetně: napájení zařízení aspekty, včetně výkonu a vysoké parametr generátor skupiny, zařízení odsíření odpadních spalin plynem a výroby elektřiny úsporu energie zařízení; ztraceny proměnné elektrické Jakmile zařízení aspekty, včetně vysokého tlaku speciální vysokotlaké transformátor a vysoký Tlakový spínač, zařízení high-end ztraceny proměnné elektrické II times zařízení aspekty, transformátor-Crystal slitiny a vysokotlaké frekvence zařízení a žádné zařízení kompenzace práce, výrobky z trhu prostor bude stále široká.