Domů > Novinky > Obsah

Výběr zásobníku kabel a výběr úvahy

Jul 23, 2015

1. v návrhu projektu by měla vycházet kabel panelu uspořádání hospodářskou racionalitu, technické proveditelnosti, bezpečnost a další faktory, které určují nejlepší řešení, ale také plně vyhovět požadavkům stavby, instalace, údržba, opravy a kabeláž.

2. Při pokládání kabelových žlabů horizontální výška nesmí být menší než 2,5 M od země, když kladeného svisle ze země 1,8 M následující oddíl by měl přidat kovový kryt, ale kromě položení v elektrické místnosti uvnitř. Kabelové žlaby horizontální kladení zařízení v mezipatře nebo lidí na silnici a nižší než 2. 5 M, by měla být přijata ochranná opatření.

3. kabelové lávky, slučování a poutkem pro použití v agresivním prostředí, tuhého materiálu, který by měly být odolné proti korozi. Nebo přijmout opatření k zabránění koroze a protikorozní ošetření by měly splňovat požadavky technické prostředí a odolnost. Odolné proti korozi vysoké požadavky na výkon nebo vyžadují čisté místo, vhodné pro hliníkový žlab.

4. žlabů v sektoru ohně, kabelový žebřík, zásobník s vlastnostmi ohnivzdorné nebo zpomalující hoření byly přidány a uzavřeným nebo polouzavřeným strukturu materiálu a v zásobníku a stepního požáru povlak na věšáku a tak dále. Odpor by měl splňovat požadavky příslušných národních norem nebo norem. V inženýrství vysoké požární míst. Není vhodné pro hliníkový žlab.

5. elektromagnetické rušení stínění kabelových vedení. Nebo mít ochranný vnější stín n venkovní slunečnímu záření, oleji, žíravé kapaliny, hořlavého prachu a dalších ekologických požadavků. Zásobník typu žlabu bez otvorů by měla sloužit.

6. snadné nahromadění prachu v místech, by měl použít kryt zásobníku kabel; ve veřejných nebo venku přes silnici. Dolní zásobník by měl přidání podložky nebo využívání non porézní palet

7. různých napětí, různá použití kabelu by neměla stanovit ve stejné vrstvě uvnitř kabelového žlabu:
(1) výše 1kV a níže a 1kV kabelů:
(2) stejnou cestou k zatížení obvodu v moci přívodní kabel;
(3) nouzové osvětlení a další kabel osvětlení:
(4) elektrické energie, řízení a telekomunikační kabely.
Je-li různé úrovně, když kabely ve stejném kabelu zásobník, střední oddíly by měla být zvýšená izolace.

8. je-li zásobník ocelový kabel line Délka segmentu přes 30m, hliníkové slitiny žlabu přes 15m. Nebo když je kabel most přes stavební expanze (osada) klouby by měl mít náhradu příspěvků O - 30mm. Připojení teleskopické Připojovací deska by měla sloužit.

9. kabelový žebřík regály, paletové šířku a výšku výběr výplň frekvence požadavků, kabelový žebřík, zásobník na míru v obecném případě napájecí kabel 40-50 % ovládací kabel 50 %. 70 %. A rezervovat l0 % 1252 projekt rozvoj rozpětí.

10. při výběru přihrádkou kabel, kabel zásobníku rovnoměrné zatížení by neměla překročit zatížení zásobník vybraný kabel Jmenovité zatížení, podporuje-li kabelového žlabu a závěsy skutečného rozpětí není roven 2 m.