Domů > Novinky > Obsah

Plovoucí most jednoduchý a rychlý

May 27, 2017

Plovoucí most je velkým zázrakem vztlaku starých čínských dějin. V pozdějších letech může být na Plovoucím můstku umístěn nejen vývoj řeky, ale také řeka jako Žlutá řeka vytvořila Plovoucí most. Podle legendy, na začátku 11. století, v blízkosti Tongzhou severně od Tongguan na Žluté řece vytvořil velký Plovoucí most, Floating Bridge most s 8 trolly svázanými, tyto taurus stojící na obou stranách, každá železná ruda desítky tisíce jin. Později, kvůli povodním, byl Floating Bridge propláchnut, taiwan se také potopil do řeky. Jak zvýšit výšky železa, je to v době, kdy je to obtížnější. Množí paže a paže s dvěma naplněnými loďmi, poslanými k proplaku do vody, se železem ke železnici a lodi společně, a pak odstranit půdu v ​​lodi, použití vztlaku vztlaku, Tchaj-wan vytáhl

Plovoucí mostový most je často používán pro vojenské účely, také známý jako most, protože jeho jednoduché a rychlé vlastnosti. 974 Song Taizu, ve středním a dolním toku řeky Yangtze

Vytvořte druhý Plovoucí most (podle legendy v kamenolomu Anhui Dangtu County), je pro Song Bing, aby projednal jižní Tang, sjednocené národní, do Jiangnan do otevřeného vodního kanálu. Yuan dynastie předků, pro sjednocení jihozápadní oblasti, vysílání vojáků do Sichuan, na řece Baima, Hejiang, Peijiang, Qingjiang (obě horní toky řeky Yangtze) a další peřeje, založil více než 20 vojenských plujících mostů. Někteří lidé, kteří píší historii, že tyto Plovoucí mosty pro Kublai Khan sjednotili jihozápad, dělaly velké zásluhy.

Vojenský plovoucí most, jako dočasný dopravní prostředek, se obecně používá k odchodu armády, zavazadel. Někdy se používaly k zablokování vzájemných akcí, Plovoucího mostu na armádu, používání Plovoucího mostu a dalších vodních operací. V tomto okamžiku se Plovoucí most stal vodními příkopy.

Čínská historie největšího plovoucího mostu byla založena a hrála důležitou roli v armádě a měla být pokládána za povstání Taiping Nebeského království v bitvě ustavené ve skupině Floating Bridge v Wuhan.