Domů > Novinky > Obsah

Sklo kabel most klíčové body zájmu po instalace je dokončena

Jul 23, 2015

Standardy kvality pro most, imobilizace, kterým je horizontální i vertikální, rozumné kryt bez rohů. Úhledný rozhraní úzce, roh, roh, t připojeno správně pevně trunking a znečištění free. Držáky a závěsy by měly být přiměřené, pevné pevná a vyhlazená. Linie při křížení paprsků, stěny, podlahy, by se neměly uvádět skleněný podstavec k smrti v budově. Slot pro elektrická zařízení úzce spojen s a bez vystavení. Most, kterým přímo vodorovně nebo svisle rovně a kolmost tolerance nesmí přesáhnout 5 mm.

Ochranu produktů, dopravu a skládání mostu by měla být podle příslušných ustanovení, věnovat pozornost vlhkosti a skvrnám. Při použití vysoké stoličky, dejte pozor, abyste hit stěny a dveře budovy. Pro most náchylné na kontaminace weby (například strojovny, elektrické hřídele, atd.) věnujte pozornost ke kontrole, objevil v době, by se štětcem malovat.

Poznámka, když poblíž vody a kartotéka, by měly věnovat pozornost zrušil svou polohu vrstvy izolace. Standardní konstrukce konstrukce by měla být podlaha nebo jeho části a po testování a inženýrské dotčené schválení komisaře před zahájením výstavby velkých ploch a. elektrický svislý drát kabelu hřídele spadají opatření by měla být synchronizována s liniové stavby na ochranu. Kontaminované rezavý Železný most, očistit před zavěšování kabel, držák svaru musí neprodleně malované antikorozní barvou.