Domů > Novinky > Obsah

Vojenský plovoucí most

Jul 17, 2017

Plovoucí most je velkým zázrakem při aplikaci vztlaku v dávné historii naší země. V pozdějších letech se rozvíjel nejen poněkud v řece až na plovoucí ponton a jako žlutá řeka, například velká řeka, postavil také pontonový most. Podle legendy, na začátku 11. století, poblíž Žluté řeky v Puzhou, severně od Tongguanu měl velký pontonový most, pontonový kabel s 8 kravaty, železný kůň stojí na obou stranách, každý váh váží desítky tisíc kilogramů. Později, kvůli povodním, byl pontonový most umyt pryč a vůl se potopil do řeky. Jak zachránit voly za podmínek je obtížnější. Mláďanka byla těhotná dvěma velkými loděmi plnými bahna, poslala lidi do vody, železnou kravatou a velkou loď dohromady, a pak dal lodní půdu odstraněny, s využitím vztlaku lodi, železná kráva vytahovat. Plovoucí most

Výstavba pontonu se vyznačuje jeho jednoduchostí a rychlostí a často se používá ve vojenském, známém také jako Válečný most. 974 let píseň, ve středním a dolním toku řeky Yangtze postavil druhý ponton (podle legendy v Anhui Dangtu lomu), je pro Bing uhasit jižní Tang, sjednocené národní, k Jiangnan otevřené vodní kanál. Kublai, s cílem sjednotit jihozápad, poslat vojáky do Sichuan, řeka bílého koně, Hejiang, Pui Jiang, Qingjiang (všechny přítoky Yangtze řeky proti proudu) a další peřeje, postavil více než 20 vojenských pontonových mostů. Někteří lidé, kteří píší historii, si myslí, že tyto pontonové mosty využily nejvíce na jihozápad Kublaího Chána.

Výstavba vojenského pontonového mostu, jako dočasného dopravního prostředku, obecně přenáší armádu, zavazadla. Někdy se zablokovala druhá strana operace námořnictva, ponton je umístěn na armádu, s použitím pontonového mostu a druhého bojového námořnictva. V této době se pontonový most stal vodním příkopem. Historický plovoucí můstek v Číně má největší měřítko a hrál důležitou roli v armádě, což je soubor plovoucích mostů postavených povstaleckým povstáním v Wuhan.