Domů > Novinky > Obsah

Na uplatňování rámce typu Grid most v průmyslovém prostředí

Jul 23, 2015

Po celou dobu domácí návyky průmyslové prostředí pomocí přiložené most (také známý jako Groove box), sladění různých napájecích kabelů nebo ovládacího prvku kabel, zatímco v Evropě a dalších zemích, revoluční nový most rámeček most the mřížky typ pomocí velmi časté

Pokud jde o mřížce most, musí odkazovat společnost, Francie kabofei CABLOFIL. Ji lze volat zakladatelem mřížky bridge, nový most, nejen v Evropě a univerzální aplikace uživatelů více v asijsko-pacifickém trhu v posledních letech, zejména pokud jde o potraviny a nápoje rostliny, elektrárny, průmyslové závody, těžkého průmyslu a dalších průmyslových prostředích.

Co znamená nový most? Než tradiční uzavřen most na jakou výhodu? Tady máme kabofei mřížky zásobník pro zástupce udělat srovnání

Za prvé, otevřené mřížky kabel mostu tak, aby všechny kořeny jsou viditelné, může plně kontrolovat kvalitu projektu elektroinstalace, v budoucnu při výpadku, mohou rychle zjistit kabelu problém a přijmout vhodná opatření

Za druhé zásobník otevřené Mřížka umožňuje z jakéhokoli místa, které lze snadno připojit do nejrůznějších strojů a zařízení, náhodně změnit výstupní bod a to je lehká a flexibilní a lze namontovat na výrobní zařízení, pod, kolem, snadno dojdete do strojů střední, po výrobní linky, montážní linky k instalaci.

Zatřetí kabofei lze použít pro celou řadu zařízení, bez nutnosti vlastních komponent jako je ohýbání, tee, kříž, reduktoru a tak dále. Tyto zvláštní součásti lze nalézt v staveniště přímo pomocí rovných segmentů mostu s jednoduchými nástroji (kleště) a pomáhají tak uživatelům zkrátit dobu návrhu a instalace. Kromě toho nová struktura může být také lépe řízené kabely, budoucí údržbu a upgrade čas je také velmi snadné.

Konečně odolný, bezpečný a silný. Kabofei typ mřížky most rám je vyroben z vysoce kvalitní oceli drát svařením, kabofei most je největší globální test mostu s nejmenší váhu uživatele s nejsilnější výkonnost ložiska. Kromě zinkování a zinkování povrchové úpravy, kabofei most, ale i s vysokou kvalitou procesu dekontaminace 304 L a 316 L nerezové oceli série, statného testy povrchu její životnost je třikrát až čtyřikrát krát, syrové nerez, dokonce i v náročných prostředích mohou zajistit dlouho dobu trvanlivosti.

Celkově vzato tento revoluční mřížky zásobník pro průmyslové projekty, návrháři, technici a koncoví uživatelé s hodně pohodlí, věří s domácím trhu prohloubení povědomí a pochopení tohoto nového produktu, rozšíří se uplatňování tohoto mostu.