Domů > Novinky > Obsah

Kvalifikovaný, "Proč kabel z povolání konsekutivní návrat

Jul 23, 2015

Nedávno, výrobce kabelu v Jiangsu v řadě Austrálie zákazník vrátí, po březnu vrátil dávku 88.000 m solárního kabelu, došlo v dubnu 66.000 metrů návratu, důvod pro návrat je omylem trhá, když plášť kabelu během instalace.

Fotovoltaický kabel jako připojení součástí systému PV solární energie a klíčové komponenty střídače, vždy používejte v drsném prostředí, musí nést vysoké teploty, UV záření, ozonu, drastické změny v teplotě a chemické eroze. Mezitím během instalace a údržby musí také odolávat tlaku, ohybu, napětí a protažení a silný dopad. Fotovoltaický kabel by neměla mít jen dobré elektrické vlastnosti, obložení také mají vyšší požadavky na tepelné, chemické a mechanické vlastnosti a těchto výkonných funkcí a izolace kabelů a pláštěm kvalita materiálů a technologie zpracování rozhodnutí. Je-li kabel pláště z posledních sil, izolace kabelu je ohrožena, aby nedošlo k poškození, tak, že ovlivní život kabelů a dokonce i celou sluneční soustavu, vážně stane zkratu, nebo dokonce způsobit požár nebo zranění. Chcete-li zajistit kvalitu vyvážející kabely splňují standardní požadavky, Changzhou speciální kabel zpracovatelské podniky v exportu kabely než vzorky odeslané odběrateli určené světoznámý testovací agentury podle mezinárodních standardů pro celý projekt testování, výkon produktu, počasí, prostředí a mechanického výkonu ukazatele jsou v souladu se standardy, naše výrobky prošly příslušné certifikace. Ale Austrálie nakonec uživatele v stavební elektroinstalace v nachází, kabely Shi končí jsou musí se základní linie oddělení musí vzdálenost Hou znovu a systém v terminálu pro připojení a kabel dvou článku pleteným jádrem linky mezi připojení design špatné, spojovací body příliš silné vedení a příliš úzké, aktuální operace jako žádný profesionální nástroj pomocné operace , dvojité jádro oddělení Shi velmi snadné podél spojovací body straně trhliny ošetřování sady, do dělá základní kabel izolační vrstvy nehody holé, vedly k použití Shi existuje bezpečnostní skryté, tak celá šarže zboží bylo vráceno.

Proč certifikace, nakonec utrpěl kvalifikovaný produkt vrátí? Jiangsu úřad pro inspekci a karanténu v šetření, zkušební normy a nevyčerpává všechny požadavky na produkt, zejména, některé specifické požadavky pro konkrétní příležitosti a prostředí. Nad jádrem vodiče propojení kabelem bod není zmíněn v standardu, samozřejmě, nebude mít odpovídající položku v testu a požadavky není překvapující. Domácí i zahraniční výrobci technickým požadavkům spojovací body nejsou stejné, různé tloušťky a šířky parametr nastaven, ale většina z nich nebere v úvahu sdružovací specifického životního prostředí a podmínek instalace, takže zákonitě došlo k testování a certifikace "kvalifikovaný" produkt nemůže být použit, nakonec utrpěl může být vrácena.

V tomto testu karantény sektor připomněl související organizace: pro maximální akční produkty vývozní rizika, s výjimkou striktně podle související importy země nebo mezinárodní normy produkce a produkty detekce v podepsané smlouvě Qian také měli předchozí a v zahraničí zákazník plnou komunikaci, podrobně porozumět produkty používání prostředí a využití, nejlépe před odeslané odeslané vzorku zákazníkem zkušební, v hodnocení kvalifikované Hou pro těsnění vzorek , opět těsnění vzorek pro výrobu a dodání, takové produkty jak požadavkům standardní a splňují zákazníků pomocí požadavky, aby se zabránilo "kvalifikovaný" vrácení zkušenost s nepříjemné situace, snížit zbytečné ekonomické ztráty.