Domů > Novinky > Obsah

Urychlit přijímání mezinárodních norem pro hlavní zařízení

Jul 23, 2015

Standardizace práce sdružení Čína elektrických zařízení průmyslu čtyřikrát zasedání členů výboru konference 2008 elektrické zařízení průmyslu standardizace pracovní konferenci, na duben 9-12. To se zrychlit přijímání mezinárodních norem, zvýšit úroveň standardů, což vede elektrické zařízení průmyslu technologický pokrok na novou úroveň jako téma, velké státní podniky, podniky, výzkumné ústavy, stejně jako téměř 70 elektrickým polem národních standardizačních technický výbor a zástupci technického výboru, podle ducha národní konference k přijetí norem , podporovat 2008 elektrotechnice prioritách diskutovali.

Setkání velkou pozornost průmyslu. Kombinované Čína stávajících ekonomických spustit systém, Lu yansun v projevu v přízvučné vědy rozvoj zobrazení Průvodce normalizační práci, a očekává, že navrhovaná čtyři body: používá mezinárodní standardy by měly pro plné testu ověření, až po velké experimentu údajů pro podle nemůže slepý; zlepšit standard vyvinutý vpřed pohlaví, se snaží standardní může v období musí přizpůsobit trhu a technologií vývoje; úsilí mezinárodního diskursu, aktivní směrem k mezinárodní tajemník a předseda medvěd práce; dobře standardní a kvalifikované hodnocení spolupráce vztahu.

Zdůraznila, že synchronizace je standardní a vědecký výzkum, i nadále podporovat rozvoj hlavních zařízení standardů, dát plnou hru na předních podniků v hlavní roli v rozvoji norem hlavních zařízení s cílem zvýšit schopnost nezávislého inovací, podporovat průmysl pokroku technologií poskytovat podporu.

Za druhé, zrychlit standardní podporu pro úspory energie a emisí snižování. Vznik vlády vedené, vedoucí podniků, výzkumných ústavů a standardy výbor bude úzce, pomocí standardní mechanismus na podporu úspor energie a emisí snižování.

Za třetí, je urychlit tempo přijímání mezinárodních norem a standardů revize k dosažení národních norem navrhovaných 100 % cíle Komise 3 a jeden 95 % cíle. Urychlení přijímání mezinárodních norem a zlepšení elektrických norem pro zvýšení mezinárodní konkurenceschopnosti průmyslu.

Čtyři přední podniky jako základ, se zaměřením na průlom do mezinárodních norem v oblasti elektrárny.

Pět je urychlit standardizační orgány práce, zaměřit se na několika hlavních zařízení, hlavní průmysl technické normalizační výbor, standardní nastavení práce pracovní skupiny.

Šest kanálů k prozkoumání vývoje standardů finanční podporu, dále zlepšit podnikatelské investice mechanismus hlavního těla a bota na normalizačním orgánům, standard je sada, revize normy, mezinárodní normalizační činnosti a posílení komunikace s místními vládami, hledám širokou škálu politik a financování podpory.