Domů > Novinky > Obsah

Standardizace drátu a pokládkou kabelů kabelové lávky booster

Jul 23, 2015

Kabelový žlab je vyroben z drátu a kabel, trubky a kabelové dosáhnout standardizace, systematizace, generalizace kabelové zařízení.

Základní typy: slot pro kabelový most, uzavřené typ kabelu most, je nejvíce použitelný pro instalaci počítačové kabely, sdělovací kabely, termočlánek kabel ovládací kabel stínění a dalších vysoce citlivých systému rušení a ochrany kabelů ve vysoce agresivním prostředí mají dobrý efekt.

Zásobník typu žlabu, má světlo hmotnost, zatížení, hezký vzhled, výhody jednoduchá konstrukce, snadná instalace, je vhodná i pro instalace napájecích kabelů, platí také pro kontrolu kabelů.

Žebřík typ kabelového žlabu, vztahují na kterým se přímé světelného kabelu, vhodný zejména pro vysoké a nízké, kterým napájecích kabelů. Laminát, slitiny a velké kabelového žlabu. A kabelové kanály, řádkový rastr, Groove sifonu, tees, kámen a předávací a závorka, závěs továrna mostu pro téměř deset let vyvíjet velmi rychle, nejen je serializován a odrůdy od běžného vývoje most do ohnivzdorné mostu, koroze odolné odrůdy, jako most, schopna plně uspokojit potřeby projektu.

S prohlubováním Číny WTO a čínský průmysl tváře bezprecedentní výzvy a soutěže. Adresář průmyslu pro organizace, které v celém odvětví e-commerce poskytnout kompletní řešení, s cílem pomoci podnikům rozšířit své on-line podnikání, budovat vaši značku a image, tak že více potenciální zákazník znalosti a porozumění, přispívá k podnikání.