Ocelové bednění

Specifikace 1. ocelová mříž mostovkách 2.ISO9001:2000 3. dobrý odtok 4. kvalita vody horké potkávací pozinkované 5. vysoká intenzita ocelové mříže pro mostovek, Heavy Duty příkopu kryt se aplikuje na chodníku, vozovky, nádvoří atd.; používá se jako kryt pro odvodňovací příkop, drát příkop, metra...

Podrobnosti o produktu

Specifikace
1. ocelový rošt pro mostovek
2.ISO9001:2000
3 dobré mozků kvality vody
4 horké potkávací pozinkované
5. vysoká intenzita

ocelový rošt pro mostovek, Heavy Duty příkopu kryt se aplikuje na chodníku, vozovky, nádvoří atd.; používá jako krytí pro odvodňovací příkop, drát příkopu, metro a vzduchu pit, hot-dip zinkování dokončit se používá jako antiseptikum. Vývodu příkopu kryt tvoří pevný rám a pohyblivý rošt. Může být klasifikována pro typ T a M podle struktury.

1, lehký, Velká nosnost, non skluzu a bezpečné, snadné samozřejmě
2, robustní a odolné, snadno se čistí
(1) světlo hmotnost, Velká nosnost, non skluzu a bezpečné, snadná instalace, materiál ekonomické, odolné a trvanlivé, větrané, snadné na čisté a atraktivní vzhled.
2) ocelový rošt jsou široce používány v různých zařízeních, jako je například: elektrické energie, ropné, chemický průmysl, hutnictví, strojírenský průmysl, stavba lodí, přístav, oceánografické inženýrství, budova, papírny, cementárny, medicína, spřádání a tkaní, potraviny továrna, doprava, obecní, Správa, parkoviště atd.
štěrbina (3) oceli mohou být pro platformu, floor, chodník, schodišťové stupně, žebříčky, oplocení, odvodnění, Neuson kryt, pit kryt, pozastavena strop, prodyšnost a lehký prostřednictvím zařízení, atd.
(4) kategorie: 1. běžné ocelové ploché grates,2.I tvar ocelové ploché rošty, 3. zoubkované oceli plochý rošt

Hot Tags: oceli na palubě, standardní ocelové paluby, ocelový plášť, ocelové most chodník, ocelové mostovky pro most, Čína, výrobce, výrobce, velkoobchod, levné
Dotaz

You Might Also Like