Steel Frame most

Specifikace 1 Bailey typ sestavení Dálniční most 2 snadná i rychlá instalace 3 továrny přímo 4 nízká cena nekvalifikované práce 5 The Bailey bridge je druh přenosné, z•, příhradový most. Byl vyvinut Brity během druhé světové války pro vojenské použití a viděl rozsáhlé...

Podrobnosti o produktu

Specifikace
1 typ Bailey shromáždění silniční most
2 snadná a rychlá instalace
3 továrny exportovat přímo
4 použití nekvalifikované pracovní síly
5 nízká cena
Bailey bridge je druh přenosné, prefabrikované, příhradový most. Byl vyvinut Brity během druhé světové války pro vojenské použití a Hanibala britských a amerických vojenských technických jednotek.

Bailey bridge měli výhody které nevyžadují žádné speciální nástroje nebo těžkých zařízení sestavit. Dřevěné a ocelové mostní prvky byly malé a dostatečně tenký, aby být snadno přepravována v nákladních vozech a na svá místa ručně, bez nutnosti použití jeřábu. Mosty byly dost silná na to, aby do nádrže. Bailey mosty nadále se hojně používá v inženýrských stavbách a poskytovat dočasné přechody pro nohy a provoz vozidel.

Úspěch Bailey bridge byl díky své modulární konstrukci a skutečnost, že jeden by mohl být sestaven s minimální podporou z těžkých zařízení. Většina, ne-li všechny vyžaduje předchozí návrhy pro vojenské mosty jeřáby konfekcí most a snížit jej na místo. Bailey díly byly vyrobeny ze standardních ocelových slitin a jsou natolik jednoduché, že by mohla být zcela zaměnitelné díly vyrobené v několika různých továrnách. Každá jednotlivá část by mohla provést malým počtem mužů, což umožňuje inženýrům armáda pohybovat snadněji a rychleji než dříve, při přípravě cestu pro vojáky a materiál postupujíc za nimi. Konečně modulární konstrukce inženýři stavět každý most aby se tak dlouho a tak silný, podle potřeby, zdvojnásobení nebo ztrojnásobení nahoru na podpůrnou boční panely, nebo na úsecích se jedná.

Hot Tags: ocelový rám most, most připojení, Čína, výrobce, továrny, velkoobchod, levné
Dotaz

You Might Also Like