Visutý most

Bailey visutý most Úvod visutý most Bailey je druh pozastaveno kabelech mostu, ve kterém mohou být ocelové plošiny se používají jako členové, působí ocelové charakteristické vysokým tahem zcela v velké rozpětí, používá především k široká řeka, zátoky a kaňon, který má v držení...

Podrobnosti o produktu

Bailey visutý most Úvod

Visutý most Bailey je druh pozastaveno kabel systém mostu, kde se používají ocelové paluby jako členové, může být působí ocelové charakteristické vysokým tahem zcela v velké rozpětí, používá především span široká řeka, zátoky a kaňon, disponující výhody rychlé erekce, krátká doba výstavby a most komponenty mohou být použity opakovaně; Rozpětí délka je přizpůsobena 60-300m.

Je složena z bailey bridge jako hlavní nosník, kabely a věž.

Hlavní nosník Bailey visutý most

Přijmeme, coby hlavní nosník visutý most bailey bridge. Bailey bridge je druh přenosné, prefabrikované, příhradový most. Byl vyvinut Brity během druhé světové války pro vojenské použití a Hanibala britských a amerických vojenských technických jednotek.

Bailey bridge měli výhody které nevyžadují žádné speciální nástroje nebo těžkých zařízení sestavit. Dřevěné a ocelové mostní prvky byly malé a dostatečně tenký, aby být snadno přepravována v nákladních vozech a na svá místa ručně, bez nutnosti použití jeřábu. Mosty byly dost silná na to, aby do nádrže. Bailey mosty nadále se hojně používá v inženýrských stavbách a poskytovat dočasné přechody pro nohy a provoz vozidel.

Úspěch Bailey bridge byl díky své modulární konstrukci a skutečnost, že jeden by mohl být sestaven s minimální podporou z těžkých zařízení. Většina, ne-li všechny vyžaduje předchozí návrhy pro vojenské mosty jeřáby konfekcí most a snížit jej na místo. Bailey díly byly vyrobeny ze standardních ocelových slitin a jsou natolik jednoduché, že by mohla být zcela zaměnitelné díly vyrobené v několika různých továrnách. Každá jednotlivá část by mohla provést malým počtem mužů, což umožňuje inženýrům armáda pohybovat snadněji a rychleji než dříve, při přípravě cestu pro vojáky a materiál postupujíc za nimi. Konečně modulární konstrukce inženýři stavět každý most aby se tak dlouho a tak silný, podle potřeby, zdvojnásobení nebo ztrojnásobení nahoru na podpůrnou boční panely, nebo na úsecích se jedná.

Hot Tags: visutý most, Lávka pro zavěšení, Čína, výrobce, výrobce, velkoobchod, levné
Dotaz

You Might Also Like