Univerzální Sway závorka

CB100 bailey, houpat rovnátka to může být ohnutý a upravte délku, snadno se přenáší. Existuje jedna dírka na obou koncích sway závorka s pin pro zavěšení řetězů, spojující sway závorka a příhradové čepem. Zde je připojovací svorku uprostřed sway rovnátka, aby se ohnout sway závorka pro...

Podrobnosti o produktu

CB100 bailey houpat složená závorka

Může být ohnutý a upravte délku, snadno se přenáší.

Existuje jedna dírka na obou koncích sway závorka s pin pro zavěšení řetězů, spojující sway závorka a příhradové čepem. Zde je připojovací svorku uprostřed sway rovnátka, aby se ohnout sway závorka pro usnadnění jejich dopravy. Je zde také zapnout spony na sway závorka pro úpravu délky závorky. V tahu spony je délka indikátor collet, zapnutí spony se vyptám konec v dotyku s délka indikátor upínací prostředky, Ortéza je ve správné délce. Jeden konec napínáku, existuje pojistná matice, brání uvolnění složená závorka.

Dvě boční výkyvy závorky jsou nastaveny na kříž dvou hroznech, za předpokladu, že boční síla větru k mostu ve svislém směru. Při instalaci složená závorka, správné délky, že při utahování matice, tak, aby most rovně a efektivně převzít síla větru.

Bailey Bridge specifikace

Bailey bridge je druh přenosné, prefabrikované, příhradový most. Byl vyvinut Brity během druhé světové války pro vojenské použití a Hanibala britských a amerických vojenských technických jednotek.

Bailey bridge měli výhody které nevyžadují žádné speciální nástroje nebo těžkých zařízení sestavit. Dřevěné a ocelové mostní prvky byly malé a dostatečně tenký, aby být snadno přepravována v nákladních vozech a na svá místa ručně, bez nutnosti použití jeřábu. Mosty byly dost silná na to, aby do nádrže. Bailey mosty nadále se hojně používá v inženýrských stavbách a poskytovat dočasné přechody pro nohy a provoz vozidel.

Úspěch Bailey bridge byl díky své modulární konstrukci a skutečnost, že jeden by mohl být sestaven s minimální podporou z těžkých zařízení. Většina, ne-li všechny vyžaduje předchozí návrhy pro vojenské mosty jeřáby konfekcí most a snížit jej na místo. Bailey díly byly vyrobeny ze standardních ocelových slitin a jsou natolik jednoduché, že by mohla být zcela zaměnitelné díly vyrobené v několika různých továrnách. Každá jednotlivá část by mohla provést malým počtem mužů, což umožňuje inženýrům armáda pohybovat snadněji a rychleji než dříve, při přípravě cestu pro vojáky a materiál postupujíc za nimi. Konečně modulární konstrukce inženýři stavět každý most aby se tak dlouho a tak silný, podle potřeby, zdvojnásobení nebo ztrojnásobení nahoru na podpůrnou boční panely, nebo na úsecích se jedná.

Hot Tags: Univerzální Ano složená závorka, ocel Houpej se vzpěrou, Čína, výrobce, výrobce, velkoobchod, levné
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit